Na przekór panującej opinii wśród wielu wykonawców oraz producentów stelaży meblowych siedzenie jest uważane za jedną z kluczowych kwestii podczas wykonywanej pracy. Odpowiednia postawa, która powinna zapewnić dobre samopoczucie oraz zapobiec kontuzjom i wadom postawy na pewno nie kojarzy się z siedzeniem rozluźniającym. Negatywne wpływy jakie taka postawa wywołuje obejmuje to min. ból pleców, barków i karku, a dodatkowo obciąża nasz kręgosłup. Warto zapoznać się ze szczegółami przed odpowiednim doborem wyposażenia naszej firmy. Bezpieczeństwo pracy i dbałość o zdrowie pracowników jest na równi z wynikami Państwa biznesu.

Zadbaj o komfort – wybierz regulowane stelaże meblowe

Podczas ośmiogodzinnego trybu pracy pozycja powinna być jak najczęściej zmieniana, aby nie obciążać naszego kręgosłupa. Udział procentowy prezentuje się następująco: 50% czasu pracy to zazwyczaj pozycja siedząca, 25% to pozycja stojąca, a pozostałe 25% to ruch. Znając powyższy udział procentowy traktujący o czasie pracy i jego charakterystyce proponujemy najlepszą ofertę stelaży do biurek od najlepszych producentów. Wybór odpowiedniego biurka jest jedną z najważniejszych kwestii, które powinna przyświecać troska o dobro naszego pracownika, dlatego warto zadbać o jego komfort.

Wśród prezentowanych przez naszą firmę stelaży do biurek o regulowanej wysokości znajdą Państwo najlepsze rozwiązania, które pozwolą usunąć dyskomfort pracy naszych pracowników i spowodować znaczący wzrost komfortu i wydajności. Odpowiednie przygotowanie stanowisk pracy przynosi obopólne korzyści w postaci lepszego samopoczucia i zadowolenia pracownika, przez co jego wydajność wzrasta. Oczywiście zastosowanie najlepszych rozwiązań również ma wpływ na samego pracodawcę, jego komfort psychiczny w trosce o pracowników oraz zagwarantowanie odpowiedniej produktywności swoich podopiecznych.

Stelaże z regulacją wysokości

Stelaże regulowane do biurek zapewniają komfort pracy oraz bezpieczeństwo i korekcję odpowiedniej postawy podczas wykonywanych obowiązków. Dzięki modułowej konstrukcji, nowoczesnemu wzornictwu, dużej stabilności i możliwości regulacji stelaży do odpowiedniej wysokości znajdują one szerokie zastosowanie w biurach i salach konferencyjnych.

Decydując się na stelaże meblowe firmy ROL ERGO otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości, dbałości o najmniejsze szczegóły oraz kompleksową pomoc w doborze odpowiedniego produktu. Często zapominamy o zastosowaniu najlepszych z możliwych rozwiązań kosztem szukania oszczędności. Nie warto oszczędzać na sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązaniach, które mogę przyczynić się do jeszcze większego sukcesu naszych firm.